Нашето място :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашето място :)

Ако искаш да бъдеш щастлив-бъди!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мъже VS жени

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Тя
Aдмин
Aдмин
Тя


Брой мнения : 866
Location : The Second Star to the Right
Registration date : 20.09.2007

Мъже VS жени Empty
ПисанеЗаглавие: Мъже VS жени   Мъже VS жени Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 10:28 am

Не че сме много хора тука, ама поне има и мъже Laughing
И то активно вземащи участие във форума. Та , нека погледнем на света от различните гледни точки-мъжката и женската. И без заяждания, моля!(знам,че вие сте ми добрички, ама все пак...) Може с намигване.И задължително с усмивка.
Та тук му е мястото да споделите какво мислите за противоположния пол, защо го мислите, има ли война между половете...ей такива работи...
Smile
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
Santiago
Вековно дърво
Вековно дърво
Santiago


Брой мнения : 285
Location : Bulgaria
Registration date : 22.09.2007

Мъже VS жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъже VS жени   Мъже VS жени Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 2:13 pm

Да, мъжете и жените в този форум са малко, но затова пък усмивките са много. И тъй като малкото жени тук са много добри, те заслужават да споделя личното си мнение по темата Smile

Двата пола се привличат винаги като с магнит и това е описано много добре от известния психиатър Зигмунд Фройд. Затова и има толкова много женолюбци сред мъжете и мъжелюбки сред жените, в най-добрия смисъл на думата Smile Моето лично мнение е, че нежният женски пол е по-силния и заслужава голямо уважение. Най-голямото доказателство за това е, че той дава началото на живот и на двата пола. А другата също толкова важна причина е , че жените чрез любовта внасят най-великата красота в човешкия живот. Rolling Eyes sunny Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Тя
Aдмин
Aдмин
Тя


Брой мнения : 866
Location : The Second Star to the Right
Registration date : 20.09.2007

Мъже VS жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъже VS жени   Мъже VS жени Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 3:28 pm

Аз лично не харесвам Фройд...ама щом така е казал...Smile
Бих могла с удоволствие да "оплюя" фройдизма тук, но не му е мястото...Привърженичка съм на Роджърс.
А какво мисля за противоположния пол...ами нищо конкретно. Различни са. В по -голямата си част мъжете са ми много странни създания. Има някои, с които намирам общ език, но са много малко. А тези, с които общуването е ...тъй да се кажа, песен, са единици. То не че жените сме цвете...Аз лично съм се улавяла , и то не веднъж и два пъти, че не знам какво искам...Знам ,че това дразни много мъжкото съсловие, ама какво да направя...А какво ме дразни в мъжете...ами, най-често, първичността им. Някъде бях чела ,че еволюцията ги е подминала. Е, ами има нещо вярно, искам да кажа...Друго...вечния им стремеж да се доказват. Най-вече пред себе си. И евентуално, за да блеснат в нечии женски очи. Не е нужно ,бе хора! Жените са интелигентни същества, могат сами да преценят много неща...Освен това си имат и едно нещо, наречено женска интуиция, дето почти никога не греши. Ама мъже...ходи им обяснявай...Благодаря на Бог, на природата, или на която и да е тази сила, създала малкото различни мъже. И на тях благодаря, че не са се дърпали от еволюцията Smile
Другите, не че нещо ги мразя или не ги харесвам...ама ...Оставям ги да съществуват по-далеч от моя милост :pipe:
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
jina
Вековно дърво
Вековно дърво
jina


Брой мнения : 457
Registration date : 24.09.2007

Мъже VS жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъже VS жени   Мъже VS жени Icon_minitimeЧет Окт 11, 2007 8:13 pm

Laughing Laughing Laughing последното изказване е много сладко!
Аз това, което най не харесвам в мъжете е непоклатимото им чувство за гордост и чест...грешат, грешат и пак грешат и въпреки това (повечето) не познават думичката "Извинявай"...просто много интензивно имах такива наблюдения и ми дойдоха в повече...ами жените също си имаме гордост, но когато сбъркаме признаваме, даже правим компромиси само и само да ни простят, а някои жени приемаме вината без да е наша, само за да са мирни нещата...не е много честно...и както някой е казал - Има само едно нещо на света по-силно от женската любов - мъжката гордост! .....за жалост Sad
Smile Wink ето и задължителните емотикони за тази тема, препоръчани от любимата ни админка Smile
Върнете се в началото Go down
Santiago
Вековно дърво
Вековно дърво
Santiago


Брой мнения : 285
Location : Bulgaria
Registration date : 22.09.2007

Мъже VS жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъже VS жени   Мъже VS жени Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 11:05 am

Колко ви обожавам само Rolling Eyes Вие сте най-добрите, най-засмените, най-умните и ми помагате изключително много да се преборя с гордостта! Признавам си, че означавате много за мен ! flower for you
Върнете се в началото Go down
Тя
Aдмин
Aдмин
Тя


Брой мнения : 866
Location : The Second Star to the Right
Registration date : 20.09.2007

Мъже VS жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъже VS жени   Мъже VS жени Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 1:54 pm

хъхъ...
ама ние знаем, че обожаваш всичко от женски пол, под 35 години. Сам ми каза веднъж, как за да дразниш една определена личност от СтиховеБГ си започнал да пишеш коментари под стиховете на всички жени под 35. Което ми звучи адски тъпо, ама това си ти, все пак...
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
Тя
Aдмин
Aдмин
Тя


Брой мнения : 866
Location : The Second Star to the Right
Registration date : 20.09.2007

Мъже VS жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъже VS жени   Мъже VS жени Icon_minitimeВто Дек 04, 2007 2:03 pm

Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
Sponsored content





Мъже VS жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъже VS жени   Мъже VS жени Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мъже VS жени
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Нашето място :) :: Малко смях и други забавни неща :))) :: За жените и мъжете ... :)))-
Идете на: